Radio uniwersalne czterokanałowe do sterowania urządzeniami z kodem dynamicznie zmiennym.
Uniwersalne radio RE434SP z kodem dynamicznie zmiennym opartym na standardzie kodowania KeeLoq dającym najwyższej klasy zabezpieczenie. System Keeloq uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych na świecie systemów kodowania.
Radioodbiornik przemysłowy firmy CAME do systemu radiowego SPACE. Do pamięci można wpisać do 1200 pilotów SP2 lub SP4. Urządzenie posiada 4 kanały wyjściowe pracujące w trybie mono- lub bi-stabilnym (programowany czas działania przekaźnika). Odbiornik można zasilać napięciem 24V prądu stałego lub przemiennego (w praktyce 99% napędów na rynku posiada wyjście zasilania 24V). W tej chwili mamy w ofercie najnowszą wersję radioodbiornika, która cechuje się poprawionym i uproszczonym systemem programowania pilotów (obecnie jest to znacznie łatwiejsze).
Najważniejszą jednak zaletą urządzenia jest możliwość jego podłączenia do komputera – podłączenia, ale bez używania kabli! Tak – to pierwszy znany nam tego typu radioodbiornik, który może być zarządzany z poziomu komputera PC na odległość! Aby skorzystać z takiej funkcji należy dokupić moduł komunikacyjny dla PC, sparować urządzenia (potrzebny fizyczny dostęp do radioodbiornika) i już można dodawać/usuwać i edytować piloty będąc nawet (jak podaje producent – 200m dalej – niezbędne 2 anteny, jedna dla odbiornika, druga dla modułu komunikacyjnego komputera). Ponadto istnieje możliwość konfiguracji przekaźników wyjściowych (regulacja czasu, tryb mono i bistabilny) a także pełne logowanie zdarzeń w systemie. Po opisaniu pilotów w systemie komputerowym wiemy kto akurat korzystał z urządzenia. Jeśli z jakiegoś powodu komunikacja zostanie przerwana odbiornik pamięta ostatnie 200 zdarzeń i prześle je do komputera sterującego zaraz po połączeniu. Rozwiązanie takie będzie szczególnie przydatne w obiektach chronionych lub o ograniczonym dostępie osób postronnych.
Jeszcze jedna ważna funkcja – administrator obiektu posiadający pilot MASTER może dopisywać piloty zdalnie wciskając odpowiednią sekwencję klawiszy na swoim pilocie – oszczędza to czas i pieniądze gdyż nie trzeba za każdym razem wzywać serwisanta do wczytania pilota! Ale uwaga! Jeśli użytkownik posiada zwykłego pilota (nie MASTER) bez wiedzy administratora nie dopisze sobie kolejnego pilota – nie będzie więc sytuacji w której na 50 miejsc parkingowych przypada 100 pilotów!