FAAC 787854 Odbiornik radiowy 1-kanałowy RP 868 SLH wtykalny
Odbiornik radiowy z szybkozłączem (kompatybilny ze wszystkimi elektronicznymi centralami sterującymi FAAC wyposażonymi z szybkozłącze 5-pinowe lub do zastosowania jako radioodbiornik uniwersalny, podłączany przewodowo, przy wykorzystaniu interfejsu przekaźnikowego RP RELAY)
System SLH LR 868 MHz
Częstotliwość 868,35 MHz
Typ dekodowania: technologia SLH LR (PATENT FAAC). SLH = Self Learning Hopping code jest systemem sterowania radiowego, wykorzystującym technologię kodu dynamicznie zmiennego z szyfrowaną transmisją oraz funkcją tzw. samouczenia. Przy każdej transmisji kod wysyłany przez nadajnik zmienia się według złożonego algorytmu, zsynchronizowanego z danymi oczekiwanymi przez odbiornik. Algorytm rozpoznaje i uwierzytelnia sygnał tylko tych nadajników, które zostały zapisane w pamięci odbiornika. Zalety: klonowanie praktycznie niemożliwe. Zakodowane nadajniki można replikować nawet zdalnie z odbiornika za pomocą opatentowanego przez FAAC systemu zapamiętywania SELF LEARNING (z nadajnika na nadajnik) poprzez wybranie odpowiedniej kombinacji przycisków. LR = LONG RANGE (daleki zasięg): nadajniki mogą pokryć odległość niemal dwukrotnie większą od rzeczywistej dzięki dodatkowej opatentowanej przez FAAC funkcjonalności zwiększającej ich wydajność, każde naciśnięcie przycisków nadajnika SLH LONG RANGE uruchamia rozpoznawanie otoczenia w czasie rzeczywistym (położenie dłoni, obecność szumu elektrycznego, itp.) oraz automatycznie rekonfiguruje elektronikę maksymalizując moc sygnału. W pełni kompatybilne z poprzednią wersją SLH.
W skład zestawu wchodzi:
FAAC 787854 Odbiornik radiowy 1-kanałowy RP 868 SLH wtykalny
FAAC - pionier w świecie systemów automatyki bramowej, wprowadza na rynek nowe systemy i rozwiązania stanowiące efektywną odpowiedź na zagadnienia znajdujące się w obszarze zainteresowania firmy. Bezpieczeństwo systemów automatyki jest w pełni dostosowane do aktualnie obowiązujących w UE norm i standardów. Ograniczenie zużycia energii pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, a w rezultacie, zaoferowanie odbiorcy końcowemu bardziej przyjazne rozwiązania.